Callan For Kids

Callan For Kids Nedir?

Callan Method ailesinin en genç ve en yeni bireyi Callan for Kids ile çocuklarımız İngilizcede dile geliyor. Callan Method Organisation’ın uzun yıllara dayanan İngilizce konuşma eğitim deneyimi çocuklarımızın pırıl pırıl beyinleri ile buluşuyor.

Anime edilmiş karakter ve çizgilerin desteği ile çocuklarımıza önce İngilizceyi sevdiriyor, ardından yüksek algılama becerilerini kullanarak tıpkı yeni doğan bir çocuğun kendi anadilini öğrendiği gibi İngilizceyi işiterek öğretiyor. Canlı ve aktif Callan Method sayesinde sınıftaki genç beyinler, değişik, ilgi çekici ve kısa süreli aktivitelere dahil ediliyor, bulundukları atmosferden ve Türkçe konuşulan çevreden koparılıyor, tıpkı dikkatle bir filmi izler gibi tamamen İngilizce bir atmosfere taşınıyor ve o anı yaşıyorlar.

Onların dünyasında ve bu atmosferde sadece İngilizce işitmek ve İngilizce konuşmak vardır. Callan for Kids, yetişkinlerin aldığı Callan Method’un 4. Stage’ine eşit bir seviyeye ulaşırlar ve gelecekteki yüksek öğretimin ve yurtdışı eğitim temellerini bu sayede atmış olurlar.

Dünyaca Ünlü İngilizce Konuşma Metodu Çocuklarımız için İngilizce Dil Okullarımızda !

Anadili İngilizce Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiliz aksanlı (4 değişik aksan) eğitmenlerimiz tarafından direkt metod destekli Callan for Kids İngilizce konuşma programımız sayesinde çocuklarınız İngilizceyi öğrenirken kendi özgüvenlerini kazanacaklar ve İngilizceyi uzmanından konuşarak öğrenecekler. Çocuklarımızın ilginizi çeken ve onların sıkılmasını önleyen özel eğitim sistemiz Callan for Kids, derste her dakika dinamik ve aktif rol almalarını sağlayan bir sistemdir. Amerika’daki Federal Hükümet onaylı dil okullarında sadece çocuklar için uygulanan bu sistemle çocuklarınızdaki değişimi kendi gözlerinizle izleyeceksiniz. Look Who’s Talkin’ (Bak şu konuşana) sloganı ile verdiğimiz etkin İngilizce eğitimini alan öğrencilerimizdeki İngilizce iletişim beceri gelişimi sizde de hayranlık uyandıracak.

Çocuklar için İngilizce Yaz Okulu Programı:

2017 Çocuklar için İngilizce Yaz Kursu Takvimiz

  • 12 Haziran – 1. Grup
  • 28 Haziran – 2. Grup
  • 05 Temmuz – 3. Grup
  • 12 Temmuz – 4. Grup
  • 19 Temmuz – 5. Grup
  • 26 Temmuz – 6. Grup

Ek kontenjan ve daha hızlı özel ders opsiyonları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Callan For Kids Standart Program Yaz Okulu Takvimi
Haftasonu Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x x 3 Saat x 3 Saat x

 

Callan for Kids Standart Yaz Okulu programımızda çocuklarımız haftada 6 saat eğitim ile Eylül 2017 ilk haftasına kadar Stage 1’in tamamını bitirerek İngilizce konuşmanın temel yapıtaşları ile birlikte 377 ana İngilizce kelime ile konuşma becerisine kavuşurlar.

 

                      Callan For Kids Yoğun Program Yaz Okulu Takvimi

Haftasonu Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x 3 Saat 3 Saat 3 Saat 3 Saat x

 

Callan for Kids Yoğun Yaz Okulu programımızda çocuklarımız haftada 12 saat eğitim ile Eylül 2017 ilk haftasına kadar Stage 2’in tamamını bitirerek İngilizce konuşmanın temel yapıtaşları ile birlikte 726 İngilizce kelime ile konuşma becerisine kavuşurlar, ilave olarak da öğrencilerimizin gramer bilgileri pekiştirilir.

 

Çocuklar için İngilizce Yoğun Yaz Kursu Saatlerimiz : Çocuklarımızın yaz tatillerini erken kalkmadan değerlendirmeleri için İngilizce kurs saatlerimizi öğlen 13:00 – 16:00 arası uyguluyoruz.

 

İngilizce Kurs Ücret ve Ödeme Koşulları

Peşin Bedel Taksitli Bedel
Yoğun Program 1600 TL 1680 TL Şimdi başvurun
Standart Program 800 TL 840 TL Şimdi başvurun

 

Dil okullarımızda Callan for Kids ile ortalama 6, maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Callan For Kids, Callan Method Organization marka ve patenti ile Türkiye’de sadece Deren Koray Yabancı Dil Kursları bünyesinde verilmektedir.

Haftada 6 / 12 saat üzerinden, toplamda 60 / 120 saatlik yoğun İngilizce konuşma programı ile saat 14:00 – 17:00 arası, 1200 TL / 2400 TL standart ücret yerine yaz kursumuza özel %30 indirimle 840 / 1680 TL’dir bedelle Callan for Kids eğitimi verilmektedir. Ödemlerde ayrıca taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Fiyatlara İngiltere’den özel olarak getirilen orijinal kitap bedelleri de dahildir. Sadece 800 TL’den başlayan fiyatlarla çocuklarınıza geleceği hediye edin.

Çocuklar için yoğun İngilizce yaz kurslarına şimdi on-line başvuru yapabilirsiniz.

 

Bir Sonraki Adım Dünya Vatandaşlığına Hazırlık:

1989’dan beri dünyanın marka şehirlerinde organize ettiğimiz Londra ve New York yaz okulları programlarımıza, Callan for Kids ile Cambridge Preliminary ve Cambridge First Certificate seviyesine ulaşmış tüm öğrencilerimizi alıyor, onları birer dünya vatandaşı olarak yetiştiriyoruz.

  • 2,3 ve 4 haftalık sürelerle organize ettiğimiz İngilizce yaz okullarımız çocuklarımızın kişisel öz güven ve gelecekte sahip olacakları mesleki seçimleri konusunda kendilerine olağanüstü bir konsept sunar.
  • Callan for Kids ile dizayn ettiğimiz İngilizce Yaz Kamplarımız öğrencilerimize eşsiz bir İngilizce konuşma öz deneyimi sunar
  • Bir bireyin gelecekteki kariyeri ve yaşam planlaması açısından önemli bir yere sahip olduğunu savunduğumuz bu İngilizce iletişim eğitimini genç beyinlerle buluşturuyoruz.
  • İzmir yaz okulu programımıza katılan çocuklarımıza Cambridge Standartlarında İngilzce konuşma testi uyguluyor ve düzeyleri gereği onları farklı seviyelerdeki sınıflarda ağırlıyoruz.