Çocuklar İçin Yaz Okulu

İngilizce Çocuk Oyuncağı
“Callan For Kids İle İngilizce İletişim Becerileri”

Siz de gençlerimizin bu yaz, geleceğin dünya vatandaşları arasında yer almasını istiyorsanız bugün onları Callan For Kids ile tanıştırın, dünyanın ortak dilini onlara kazandırın.

İngilizce Konuşma Yetersizliği : Veli olarak hep şahit olduğumuz bir gerçek de çocuklarımızın İngilizce dil bilgisi anlamında oldukça başarılı olduğu ancak  olay İngilizce konuşma noktasına geldiğinde çocuklarımızın hata yapma, arkadaşlarının önünde küçük düşme korkusu ve kendisine olan güvensizlikleri nedeni ile İngilizceyi konuşmaktan kaçınması durumudur.

İngilizce Eğitiminde Dünya Lideri: Callan for Kids işte bu problemlerin üstesinden gelecek şekilde tasarlanmış, 27 dünya ülkesi ve 400’den fazla dünya okulunda İngilizce konuşma eğitimi verilen eşsiz bir sistemdir.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu: Başarısını, 1950 yılından beri yetişkinlerin İngilizce eğitimlerinde, yılda ortalama 1 milyon dünya öğrencisinin İngilizce konuşma eğitimi vererek kanıtladığı Callan Method, gücünü şimdi de genç ve pırıl pırıl beyinlerle buluşturuyor.Onların, ana dili İngilizce olan CMO onaylı, deneyimli öğretmenlerimizden İngilizce ders almalarını sağlıyoruz. Her CMO öğretmeni, zorlu “CMO Teacher Training” eğitim programını başarı ile tamamladığı takdirde çalışma hakkını elde eder. English Life, eğitim müfredatından eğitim veren personele kadar dünya standartlarını kendi kurumlarında sunmaktadır.

Çocuklarımızın İngilizce İletişim Becerilerini Geliştiriyoruz: Adeta bir video cihazı gibi değerlendirdiğimiz gençlerimize sürekli İngilizce pratik eğitimi vererek, İngilizce aktivite destekleri ile onların sürekli İngilizce işitmelerini sağlıyor, onların İngilizce iletişim becerilerini geliştiriyoruz. Tıpkı yetişkin öğrencilerimizde başardığımız gibi.

Dünya Vatandaşlığına Doğru: Londra merkezli Callan Method Organisation tarafından 2015 yılında lanse edilen Callan for Kids, dünya ile aynı anda Deren Koray Yabancı Dil Kurslarında uygulanıyor, çocuklarımızın gelecekte yer alacakları dünya vatandaşlığı kariyerlerine bir adım daha yaklaşmalarına olanak tanıyoruz. Pek çok dil okulu, devlet ve özel ilk öğretim okullarının eksik kaldığı pratik İngilizceyi gençlerimizin işitmelerini sağlıyor ve onları yarının iş dünyasına hazırlıyoruz. Cambridge Preliminary ve Cambridge First Certificate seviyesine ulaşan her öğrencimizi de eğitim, kültür ve eğlencenin buluştuğu, dünyanın marka şehirlerinde sadece yazın organize ettiğimiz dünya vatandaşlığı programlarına alıyoruz. Dünya vatandaşlığı programlarımızı New York ve Londra gibi dünyanın marka şehirlerinde yürütüyor, onları geleceğin iş dünyasına bugünden hazılıyoruz.

Ağaç Yaşken Eğilir: Bugünün çocukları, yarının gençleri ve geleceğin iş dünyasında yer alacak başarılı bireyleri olarak onların kişisel gelişimlerine “Ağaç Yaşken” katkı sağlıyor, onları geleceğe dünya standartlarında hazırlıyoruz.

 

Callan For Kids Standart Program Yaz Okulu Takvimi
Haftasonu Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x x 3 Saat x 3 Saat x

 

Callan for Kids Standart Yaz Okulu programımızda çocuklarımız haftada 6 saat eğitim ile Eylül 2017 ilk haftasına kadar Stage 1’in tamamını bitirerek İngilizce konuşmanın temel yapıtaşları ile birlikte 377 ana İngilizce kelime ile konuşma becerisine kavuşurlar.

 

                      Callan For Kids Yoğun Program Yaz Okulu Takvimi

Haftasonu Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x 3 Saat 3 Saat 3 Saat 3 Saat x

 

Callan for Kids Yoğun Yaz Okulu programımızda çocuklarımız haftada 12 saat eğitim ile Eylül 2017 ilk haftasına kadar Stage 2’in tamamını bitirerek İngilizce konuşmanın temel yapıtaşları ile birlikte 726 İngilizce kelime ile konuşma becerisine kavuşurlar, ilave olarak da öğrencilerimizin gramer bilgileri pekiştirilir.

Çocuklar için İngilizce Yoğun Yaz Kursu Saatlerimiz : Çocuklarımızın yaz tatillerini erken kalkmadan değerlendirmeleri için İngilizce kurs saatlerimizi öğlen 13:00 – 16:00 arası uyguluyoruz.

 

İngilizce Kurs Ücret ve Ödeme Koşulları

Peşin Bedel Taksitli Bedel
Yoğun Program 1600 TL 1680 TL Şimdi başvurun
Standart Program 800 TL 840 TL Şimdi başvurun

 

Çocuklarımız haftada 6 / 12 saat üzerinden, toplamda 60 / 120 saatlik yoğun İngilizce konuşma programı ile saat 14:00 – 17:00 arası İngilizce konuşma dersleri alırlar. Normal eğitim takviminde 1200 TL / 2400 TL standart ücret yerine yaz kursumuza özel %30 indirimle 840 / 1680 TL’lik bir bedelle eğitim alırlar. Ödemedelerde taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Çocuklar için İngilizce Yaz Kursu Saatlerimiz : Çocuklarımızın yaz tatillerini erken kalkmadan değerlendirmeleri için İngilizce kurs saatlerimizi 14:00 – 17:00 arası uyguluyoruz.