Kurumsal İngilizce

Şirketlerle ortak bir noktamız var ! –  Sizler ekonomiye, biz İngilizceye yaşam veriyoruz…

Avrupa Birliğine entegrasyon süresince artık ikinci bir dilin standart sayıldığı günümüz dünyasında dünyanın ortak dili İngilizceyi konuşturarak öğretiyoruz. Bugüne kadar lise yıllarımızdan beri bıkmadan usanmadan aldığımız uzun süren gramer ağırlıklı eğitim yerine pratik İngilizceyi firma çalışanlarımıza sadece 140 saatte sunuyoruz.

Dünya devlerinin kurumsal İngilizce eğitim tercihi

Dünyanın ortak dili dünya standartlarında bölgemizde. İzmir, Denizli, , Uşak ve şimdi de İstanbul’daki dil okullarımızda bölgemizin önde gelen sektör ve kamu kurum personel ve yöneticileri vermiş olduğumuz kurumsal İngilizce eğitimiyle kısa sürede İngilizce konuşuyor, İngilizce öğreniyor.

Callan Metodun gücüne tanık olun

Dünya sanayi devlerinin kurumsal İngilizce eğitim tercihi Callan Metod ile siz de tanışmak istiyorsanız bizlere bugün ulaşın;

  • Kurumunuzu ziyaret edip sizleri bilgilendirelim,
  • Kurumunuzun gereksinimlerini beraberce saptayalım,
  • Personelin sözel seviye belirleme sınavını yapalım, personelin İngilizce konuşma ve iletişim yeteneklerini tek tek test edelim, yönetime detaylı bir rapor sunalım,
  • Dilerseniz şirketinize özel ücretsiz demo dersleri organize edelim,
  • Dilediğiniz gün – saat ve yoğunlukta ister işyerinizde ister kendi dil okulumuzda gerçek İngilizce eğitimini verelim,
  • Farklı İngilizce seviyelerinde bulunan personeli eğitim sonunda Cambridge Preliminary düzeyine getirip stabil bir yapı oluşturalım, kurumunuzu dünya standartlarına taşıyalım.

Neden dünyanın tercih ettiği bir sistemde İngilizce eğitimi verdiğimizi sizlere de kanıtlayalım.

Zaten başka bir İngilizce eğitim kurumundan mı ders alıyorsunuz?

Bu çok güzel bir haber. Kişisel İngilizce gelişiminiz için oldukça yararlı bir karar verdiğiniz için tebrikler. Ancak, izninizle sadece 2 soru yöneltmek istiyoruz:

  1. Kaç yıldır bu İngilizce eğitimini alıyorsunuz?
  2. İngilizce konuşabiliyor musunuz?

Bu basit sorulara olumlu yanıt verebiliyor ve memnuniyetinizi açıkça ifade edebiliyorsanız hiçbir sorun yok, ama yönetici ve personeliniz hala “anlıyorum ama hala konuşamıyorum” noktasında ise, daha kaç yıl İngilizce eğitim almayı düşünüyorsunuz?

Kötü eğitim diye bir olay yoktur, ancak verimsiz eğitim vardır. Sonucunda kaybolan zaman, para, boşuna tüketilen enerji, verimsiz kullanılan zaman vardır. Daha kötüsü “denedim ama olmadı, olmuyor” deyip İngilizceden uzaklaşmak vardır. İşte en kötüsü de budur. Çünkü kaybedilen bireyi bir daha kazanmak hiç de kolay değildir.

Dünya standartları şirketinize geliyor

5 kıtada ve 27 dünya ülkesinde bulunan 400’den fazla Callan Metod okulundan biri olan ENGLISH LIFE, akademik çevrelerce en saygın eğitim kurumu olarak kabul gören Cambridge Üniversitesi’nin kriterlerini ülkemize taşıyor.

ENGLISH LIFE dinamik kadrosu ve profesyonel “corporate” danışmanları ile iş dünyasının yıldızı olan personel ve yöneticilerine bir yıldız daha ekliyor.

Türkiye’deki tek öğretmen yetiştirme lisanslı İngilizce dil okulu

1989 yılından beri Londra merkez okulumuza 2500 ün üzerinde öğrenci gönderen eğitim kurumu kimliği ile Profesyonel Callan Instructor yetiştirme lisansına sahip tek resmi dil okuluyuz. Öğretmenlerimizin eğitim performanslarını düzenli olarak denetler, sık sık öğrenci – okul yönetimi bazlı geribildirim çalışmaları yaparız.

Öğretmenlerimizle son gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip eder, kurum içi eğitim çalışmalarını düzenli olarak sürdürürüz.

Fotokopilerle değil lisans bedelleri ödenmiş kitap ve ses dosyaları ve tamamı anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce dersi veririz.

Kurumsal İngilizce Kursu Deren&Koray güvencesi ile sizlerle…