Özel İngilizce Dersleri

Özel ingilizce dersleri dil okulumuzda ya da öğrencilerimizin ev ve işyerlerinde de verilebilmektedir.

Kursiyerlerimizin sadece özel ders hizmetimiz dahilinde Türk ya da yabancı öğretmen seçme opsiyonunuz bulunmaktadır. Diğer tüm sınıflarımızda dersler yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.

Özel derslerimizin herhangi saptanmış bir bitiş saati ya da tarihi bulunmamakta, yabancı ve Türk öğretmenlerimizin seviye belirleme sınavından sonra saptanan paragraftan itibaren alınan ders saati oranında İngilizcede ilerleme kaydedilir.

Anadili İngilizce Olan Öğretmenler:

Belli bir İngilizce seviyesine sahip katılımcılarımızın özellikle tercih ettiği öğretmen profilidir. Anadilleri İngilizce olan öğretmenlerimizin özellikle telaffuzlarda yaptıkları uygulamalar ve metodun işleyiş mekanizmasına en uygun yapıya sahip olmaları, yabancı öğretmenlerimizin tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

VIP İngilizce Eğitim Servisi:

1989’dan beri Londra ve New York merkezleri yanında, Türkiye’de T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı yüksek standartlı devlet okullarında ve yabancı enstitülerde binlerce Türk öğrencisini eğitmiş profesyonel firma yöneticilerinden alınan İngilizce eğitimini temsil etmektedir.

YDS Özel Ders:

YDS sınavlarına uzman kadromuz ile öğrencilerimizi hazırlıyor, test çözüm teknikleri ve stratejik eğitimlerle sınavdaki rakiplerinizin bir adım önüne çıkmanızı sağlıyoruz.