Türkiye’nin ilk ve tek resmi “Callan Method Organisation” tarafından onaylı dil okulu

Yurtdışından gelen orjinal ders kitapları ve SES ders kayıtları.
19 March 2018

Türkiye’nin ilk ve tek resmi “Callan Method Organisation” tarafından onaylı tek dil okulu

Dil Okulunuz Orijinal mi?

 

Deren Koray Group bünyesinde bulunan şirketlerimiz, ulusal ve uluslararası eğitim ve turizm firmaları tarafından çoğu zaman örnek alınmaktadır. Bu durum bizler için gurur ve mutluluk nedenidir ancak zaman zaman bu olay kurum imajımıza zarar verebilecek taklit boyutlarına ulaşmaktadır. Bu durumdan en çok öğrenci ve müşterilerimiz, ardından kurum olarak bizler etkilenmekteyiz. Bu sebeple üstlendiğimiz sorumluluk gereği öğrenci ve müşterilerimizi sık sık bilinçlendirme yolunu seçiyoruz. Bu sebeple Callan Method ile İngilizce eğitim aldığınız eğitim kurumunun “Onaylı bir Callan Okulu” olduğunu araştırmanız kendi eğitim kaliteniz açısından büyük önem taşır.

 

İşte “Orijinal Callan Okulu” kriterleri ve etkin bir İngilizce eğitimi için Deren Koray Group Okullarını seçmeniz için bazı nedenler:

 

 • Tüm DEREN KORAY GROUP Dil Okulları, Callan Method Organization’ın (CMO) akreditasyon listesinde yer alır.
 • Her öğrencisi için lisans bedelleri ödenmiş orijinal ders materyallerini kullanır. Bu nedenle en güncel ve gelişmiş ders materyalleri ile İngilizce derslerini verir. (Örneğin artık kullanılmayan ve terk edilmiş Stage sınavlarını kurumlarında uygulamaz.)
 • 1997’den beri Callan Method Öğretmen eğitme yetkisine sahip tek İngilizce eğitim kurumudur.
 • DEREN KORAY GROUP Dil Okulları, sadece yurtiçi ve yurtdışı İngilizce eğitimi üzerinde özelleşmiş kurumlardır, kurum içinde başka bir iştigal konusu bulunmamaktadır.
 • Tüm öğretmenlerini, Callan Method Teacher Training planları çerçevesinde aylık eğitimlere tabii tutar ve öğretmenlerin eğitim kalitelerini düzenli olarak kontrol eder.
 • Tüm Callan Method derslerimiz öğrenci ve öğretmenlerimizin çevrimiçi bağlanabildikleri ELNET platformu tarafından takip edilir. Her öğrenci için notlar alınır ve kişisel gelişimleri takip edilir.
 • Tüm DEREN KORAY GROUP Dil Okulları öğrencileri, CMO Cambridge standartları tarafından belirlenen orijinal Callan Method Öğrenim Sertifikası almaya hak kazanırlar. Kurumumuz bu sertifikaları verme yetkisine sahip tek kurumdur.
 • Dil okulumuzda İngilizce eğitimi alan öğrencilerimiz diledikleri zaman yurtdışında Callan Metodla eğitim veren bir başka dil okuluna yatay geçiş yapabilir ve İngilizce eğitimlerine o ülkedeki okulda devam edebilirler.
 • 26 yıllık yurtdışı eğitim tecrübemizle öğrencilerimizi yurtdışındaki okullarımıza yerleştiririz. A’dan Z’ye tüm vize işlemleri ile ilgilenir kendilerine anahtar teslimi programlar sunarız.
 • Deren Koray Group Dil Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz tüm yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirler. Öğrencilerimizi yurtdışı eğitim konusunda bilgilendirir, kariyer planlamalarında kendilerine yardımcı oluruz.
 • Deren Koray Dil okullarında alacağınız İngilizce eğitimi, şirket kalite ve güvencemizdedir. Londra Callan School of English ve CMO Cambridge ile 1989’dan beri etkin şekilde çalışan İngilizce dil okulumuz, Metodu bölgemizdeki öğrencilere getiren ilk ve tek yetkili kurumdur.