Yetişkinler İçin Yaz Okulu

2018 YOĞUN İNGİLİZCE HIZLI YAZ PROGRAMIMIZ

Dünyaca ünlü callan method ile sadece 9 haftada başlangıç seviyesinden (A1) > Cambridge Preliminary (B1 / B2) seviyesine 4 kat hızlı ulaşın !

Bu yaz tatilinde daha beraberiz. İngilizce kariyerine yatırım yapacak kursiyerlerimize yönelik yoğun program kayıtlarımızı bu yaz da almaya devam ediyoruz. Çeyrek zamanda İngilizce sloganı ile tüm dünyada ortalama 1 milyon öğrencinin İngilizce eğitim aldığı Callan Method ile sadece 9 haftada tıpkı Londra merkez okulumuzdaki gibi bu yaz İngilizce öğrenecek, bu yazın sonunda İngilizce konuşacaksınız.

9 hafta sonunda 10 tense ve 1689 kelimeyi İngilizce konuşabilecek Cambridge Preliminary – CPL (B1/B2) seviyesine ulaşacaksınız. “Rolling enrollment” kayıt sistemi sayesinde katılacağınız sözlü seviye belirleme sınavından hemen sonra sevinize uygun bir sınıfta İngilizce kursunuza zaman kaybetmeden hemen başlayabilirsiniz.

İngilizce yaz okulu programımızı başarı ile bitiren katılımcılarımız, CPL sertifikasını alır ve CV’lerine bu başarılarını eklerler. Dileyen öğrencilerimiz İngilizce kursu sonunda uluslararası geçerli IELTS ya da IELTS Life Skills International ESOL İngilizce Europass Sertifika sınavına katılarak uluslararası geçerli diplomalarını da ENGLISH LIFE’dan alabilirler. ENGLISH LIFE Dil Okulları IELTS Life Skills yetkili sınav merkezleridir.

Yoğun yaz programını bitiren başlangıç seviyesindeki katılımcılarımız ayrıca 2018 sonbahar YDS sınavı için de gerekli olan temel dil bilgisi, zaman ve kelime bilgisine de ulaşılmış olur. Böylece adayın yıllarca süren gramer ve kelime bilgisi pekiştirme çalışmalarında ciddi bir kazanım izlenir.

Siz de bu yaz tatilinizi geleceğinize önemli bir yatırım yaparak değerlendirmek istiyorsanız, sizi dünyanın dili İngilizceyi, dünyaca ünlü Callan Method ile öğrenmeye davet ediyoruz.

2018 Yoğun İngilizce Yaz Kursu Takvimiz 

11 Haziran 2018 – 1. Grup
18 Haziran 2018 – 2. Grup
25 Haziran 2018 – 3. Grup
2 Temmuz 2018 – 4. Grup
9 Temmuz 2018 – 5. Grup
16 Temmuz 2018 – 6. Grup
23 Temmuz 2018 – 7. Grup

Yetişkinler için Callan Method Standart Program Yaz Okulu Takvimi
Haftasonu Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x x 4 Saat x 4 Saat x

 

           Yetişkinler için Callan Method Yoğun Program Yaz Okulu Takvimi

Haftasonu Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x 4 Saat 4 Saat 4 Saat 4 Saat x

 

İngilizce Kurs Ücret ve Ödeme Koşulları

Peşin Bedel Taksitli Bedel
Yoğun Program 2000 TL 2156 TL Şimdi başvurun
Standart Program 1000 TL 1078 TL Şimdi başvurun

 

Ek kontenjan ve daha hızlı özel ders opsiyonları için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dünyaca ünlü Callan Method’un eşsiz eğitim gücü ile 9 hafta sonunda 10 tense ve 1689 kelimeyi İngilizce konuşabilecek Cambridge Preliminary – CPL (B1/B2) seviyesine ulaşacaksınız. Sürekli kayıt (Rolling enrollment) sistemi sayesinde katılacağınız sözlü seviye belirleme sınavından hemen sonra sevinize uygun bir sınıfta İngilizce kursunuza zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İngilizce yaz okulu programımızı başarı ile bitiren katılımcılarımız, Cambridge First Certificate (CPL) sertifikasını alır ve CV’lerine bu başarılarını eklerler. Dileyen öğrencilerimiz İngilizce kursu sonunda uluslararası geçerli IELTS sınavına katılarak uluslararası geçerli diplomalarını da Deren Koray’dan alabilirler.

Yaz programını bitiren başlangıç seviyesindeki katılımcılarımız ayrıca sonbahar YDS sınavı için de gerekli olan temel gramer, tense ve kelime bilgisine de ulaşılmış olur. Böylece adayın yıllarca süren gramer ve kelime bilgisi pekiştirme çalışmalarında ciddi bir kazanım izlenir.

Siz de bu yaz tatilinizi geleceğinize önemli bir yatırım yaparak değerlendirmek istiyorsanız, dünyanın dili İngilizceyi, dünyaca ünlü Callan Method ile öğrenmeye davet ediyoruz.

İngilizce Yoğun Yaz Kursu Saatlerimiz

Sabah kurslarımız: 10:00 – 14:00

Akşamüstü kurslarımız: 14:00 – 18:00

Akşam kurslarımız: (Dilediğiniz gün 19- 21 arası devam eden diğer sınıfların normal ders programına katılabilirsiniz. Sınıfların günleri bağlı olacağınız seviyeye göre değişiklik gösterebilir ve yoğun yaz programına oranla daha az ders saati bulunur). Standart ders, fiyat ve programları için bizle irtibata geçiniz.

İngilizce Kurs Ücret ve Ödeme Koşulları

9 haftalık Yoğun Yaz Kursu: Ortalama 8, maksimum 12 kişilik sınıflarda Callan Method ile İngilizce eğitimi alırsınız. Yoğun yaz kurslarına şimdi on-line başvuru yapabilirsiniz.

Program Bedelleri

Yoğun Yaz Programı bedelini 10 eşit taksit ile ödeyebilirsiniz. Peşin indirim oranı %10’dur. Diğer ödeme koşulları ile ilgili olarak lütfen kurumumuzla iletişime geçiniz.