Yurtdışı Eğitim

Merkezi İzmir’de olan Deren & Koray International Tourism & Education Center 1989 yılında bugüne kadar yüzlerce öğrencisine yurtdışı eğitim kapılarını araladı. 

Profesyonel yurtdışı eğitim ekibinin sunduğu bu servis ile Deren Koray, çok kapsamlı yurtdışı eğitim olanaklarını öğrencilerine cömertçe sunarak, kariyerlerinde önemli bir adım atmalarını ve günümüz iş dünyasına kazandırmaya devam etmektedir.

Yurtdışı Eğitimde kaliteli okullarla çalışıyoruz.

Yurtdışı eğitim almak isteyen öğrencimizin yabancı dilini kısa sürede geliştirecek, resmi kurumlarca onaylanmış, fiziksel koşullarını ve eğitim metodlarını yerinde incelediğimiz, kalitesine kefil olduğumuz en iyi yurtdışı dil okulları ile çalışırız.

İşbirliğimiz ve öğrenci memnuniyeti bu sebeple uzun yıllar devam eder.

Deren Koray olarak sizlere farklı yurtdışı eğitim olanakları sunuyoruz:
· Yurtdışında dil okulları arasından siz seçin biz götürelim.
· Yurtdışında yaz okulu; yurdışında üniversite eğitimi; yurtdışında staj olanakları, yurtdışında çalışma kampları.
· Work & Travel ile öğrencilere hem gezme ve çalışma fırsatı.

Deren Koray dünya üniversiteleri ile düzenli çalışıyor.

Deren Koray, branşlarında uzman, özelleşmiş, uzun yıllar eğitim hayatını başarıyla sürdüren 200’ün üzerinde yüksek eğitim kurumları yanında, US News güncel sıralamasına göre “Top Tier 1-2-3” kategorisinde yer alan dünyanın en prestijli üniversiteleri ile direkt temas halindedir.

Yurtdışı üniversitelere tüm kayıt işlemleri, profesyonel Türk, İngiliz ve Amerikalı danışmanlarımız tarafından takip edilir ve sonlandırılır.

Yurtdışı Eğitim – Yurt dışında Yaz Okulu

Yurtdışında Yaz okulu, Yurtdışı Yaz okulları…. İşte bir öğrenciye verilebilecek en güzel karne hediyesi…. Hem eğitim hem eğlence…

Yurtdışı yaz okullları ve yurtdışı dil eğitimi programları özellikle gençlerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. 11 ila 18 yaş arası gençlerimiz yurtdışında istedikleri dili öğrenirken aynı zamanda değişik kültürleri, arkadaşları tanıma fırsatı elde ediyorlar, Bir yurt dışı yaz okulunda eğitim görmek örneğin; İngilizce yaz okulu, Almanca yaz okulu, Fransızca yaz okulu veya herhangi bir ülkenin yurtdışı yaz okulu programları özellikle son yıllarda genişleyen bir trend halini aldı.

Yurtdışı yaz okullarındaki çeşitlilik öğrenci ve velilerin çeşitli alternatiflere yönelmesini de sağlayabiliyor. Örneğin 25 yıllık bilgi birikimi ve deneyimizle düzenlediğimiz Londra – New York yaz okullarımız tamamen şehir kültür, bilgi, birikim ve eğlence temalı yaz okulları programlarımızdır. Bunun yanında doğa, tarih, su sporları ve genel spor temalı yaz okulları ve yaz kampları da hem ülkemizde hem de yurtdışında yoğun ilgi görmektedir.

Bu tür programlar genelde 2 ve 3 haftalık dönemler halinde özellikle İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Fransa, Almanya ve İspanya’da öncelikli düzenlenmektedir. Gençler o ülkenin anadili eğitimini alırken, bir yandan da ülkenin doğal güzelliklerini, kültür ve geleneklerini dünyanın başka ülkelerinden gelen diğer öğrencilerle birlikte kamp süresince keşfederler ve yaşarlar.

Yurtdışı Eğitim – Yurtdışında MBA
Yurtdışında MBA, Yurtdışında Lisansüstü Eğitim, Yurtdışında Master Eğitimi

Amerika’da lisansüstü eğitim görme kararınız belki de hayatınız boyunca verdiğiniz en iyi karardır. 1200’den fazla lisansüstü eğitim veren okul seçeneği ile Amerika’da yüksek eğitim eşsizdir.

Lisansüstü eğitim veren okullar neredeyse her türlü araştırmaya katılırlar ve bu okullarda eğitim gören öğrenciler bilgi gelişimine bizzat katkıda bulunurlar.

Yıllar geçtikçe teknoloji ve bilimde gelişmeler kaydedilmiş, bunun sayesinde iyi bir kariyer sahibi olmada eğitimin devamı ve gelişmiş dereceler önem kazanmıştır.
Yurtdışı Eğitim Deren&Koray güvencesi ile sizlerle…
Yurtdışında MBA,  Yurt dışında Yaz Okulu.