Yurtdışından gelen orjinal ders kitapları ve SES ders kayıtları.

Türkiye’nin ilk ve tek resmi “Callan Method Organisation” tarafından onaylı dil okulu
19 March 2018
Yurtdışı Eğitim
19 March 2018

ENGLISH LIFE olarak CMO (Callan Method Organisation) tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ve tek resmi Callan Method dil okuluyuz. Piyasada ne yazık ki pek çok kurum ve kişiler tarafından taklit edilen özel İngilizce metodumuz, görmüş olduğu aşırı ilgi ve alaka sebebi ile zaman zaman yanlış uygulamalara maruz kalmakta ve öğrenciler bilinçsizce mağdur edilmektedir. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak amacı ile Callan Method ile İngilizce eğitimi almayı düşünen adayları gerekli kanallar aracılığı ile uyarmayı görev biliyoruz. ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okullarımızda uygulanan tüm Callan Method eğitimleri İngiltere’den gelen en yeni, güncel, orijinal ders kitapları ve materyalleri ile verilir. Dil okullarımızda eğitim alan her öğrencimiz için İngiltere’den özel kargo bu eğitim materyalleri sipariş edilir ve öğrencilerimize teslim edilir.

Callan Method, gelişen teknoloji ve bilgi paralelinde teach each other (TEO) sisteminden sonra 2013 yılı itibarı ile 4. ve en yeni sürümünü piyasaya sürdü. Dijital tabletlerde çalışan bu sistem öğrenciler tarafından resmi web sitesinden indirilebildiği gibi hard-copy olarak bilinen versiyonu ile dünyadaki onaylı diğer Callan okullarına DHL kargo ile gönderilmektedir. CMO’nun tüm dünyada başlattığı “korsan kitap” ve “korsan eğitim” savaşına da dil okulu olarak ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okulları olarak biz de destek veriyoruz. Çünkü terkedilmiş eski sistem ve metodlar, hem öğrencinin standartlardan geri kalmasına hem de ehil olmayan ve gerekli eğitimi almayan öğretmenler tarafından önemli noktalar atlanarak eksik ve yetersiz şekilde öğrencilere aktarılmakta, tatmin edici sonuçlar alınamamaktadır. Bu da haklı olarak Callan Method’un haklı şöhretine zarar vermektedir.

ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okulları olarak Callan Method’un dünya standartlarında etkin ve eksiksiz şekilde öğrencilerimize sunmanın haklı gurur ve kalitesini hep birlikte yaşıyor, yaşatıyoruz. 1989’dan beri..